Voorkom onnodige stilstand met onze flexible onderhoudscontracten
Grootste en meest ervaren bedrijfswagen dealer van Nederland
Transportoplossingen van klein tot groot, ruime keuze

Klanttevredenheid

Wij zijn pas tevreden als u dat bent. Onze klanten waarderen ons gemiddeld met een:

 

Beoordeel

Socials

Facebook   

Rotterdam Zuid

Truckland Rotterdam Zuid

Truckland Rotterdam Zuid is een sterk merk in Regio Rotterdam. Truckland Rotterdam Zuid heeft een volledig geoutilleerde werkplaats en wordt bemand door truck en bestelwagen specialisten. Onze expertise sluit aan bij de lokale behoefte rondom bedrijfsvoertuigen voor containertransport. U kunt bij Truckland Rotterdam Zuid terecht voor zowel de levering, onderhoud, onderdelen. Kortom, het complete servicepakket. Geen woorden maar daden, zoals u in Rotterdam gewend bent.

Contactgegevens

Driemanssteeweg 11    
3084 CA Rotterdam
 

Tel Algemeen +31 (0)10 294 5150
Tel Werkplaats +31 (0)10 294 5147
Tel Magazijn        +31 (0)10 294 5146


E: werkplaatsrtdz@truckland.nl
E: parts.zuid@truckland.nl

K.v.K.: 33202253
B.T.W.: NL008695763B01

Facebook 

Afbeelding Vestiging

Openingstijden Truckland Rotterdam Zuid

Werkplaats/Magazijn ma t/m vr 07.30 - 21.00 uur
  zat 07.45 - 12.00 uur

 

Voor spoedreparaties en strandingen zijn wij altijd 24/7 bereikbaar op onderstaande nummers.
Voor DAF: 040 - 2143000
Voor Fiat: 00800 34280000 of 039 0244 41244
Voor Iveco: 0800-0226072

 

Op onderstaande data is de vestiging van Truckland gesloten.
 
Woensdag 1 januari 2020 Nieuwjaarsdag
Maandag 13 april 2020 2e paasdag
Maandag 27 april 2020 Koningsdag
Donderdag  21mei 2020 Hemelvaartsdag
Maandag 1 juni 2020 2e Pinksterdag
Vrijdag 25 december 2020 1e Kerstdag
Zaterdag 26 december 2020 2e Kerstdag

 

 

Vestigingsmanager

Arjan Verbeek

E-mail: a.verbeek@truckland.nl
Mobiel: +31 (0)6 - 20 43 07 03

Werkplaatschef

René Zevenbergen

E-mail: r.zevenbergen@truckland.nl

Magazijnchef

Marco Westerhout

E-mail: m.westerhout@truckland.nl

Salesmanager

Jean-Paul Punt

E-mail: j.punt@truckland.nl
Mobiel: +31 (0)6 - 21 16 73 10

Accountmanager Trucks

Hans Wijnmaalen

E-mail: h.wijnmaalen@truckland.nl
Mobiel: +31 (0)6 - 54 37 87 49 

Accountmanager Bestelwagens

Roger Boutkam

E-mail: r.boutkam@truckland.nl
Mobiel: +31 (0)6 - 51 55 78 15

Accountmanager Trucks

Simon Scheepmaker

E-mail: s.scheepmaker@truckland.nl
Mobiel: +31 (0)6 - 22 43 42 93

Accountmanager Trucks

Sven Wienk

E-mail: s.wienk@truckland.nl
Mobiel: +31 (0)6 - 54 61 14 96

Locatie en route

Plan uw route